• استان البرز – نظرآباد – شهرک صنعتی

درباره ما

Group 1011@2x

درباره ی شرکت پرتو مبدا پرگاس

از آنجاییکه دانش روشنایی مورد مصرف کنونی برگرفته از دانش فنی چند دهه قبل میباشد و این دانش منجر به اتلاف مصرف انرژی و صرف هزینه های مضاعف تعمیر و نگهداری برای مصرف کننده را به دنبال دارد. لذا کلیه مواردی که مشتری یا مصرف کننده با آن در گذشته درگیر بوده، بررسی گردیده و معایب آن برطرف گردید و انتخاب محصول شرکت ما میتواند بهترین انتخاب و تامین کننده نیاز باشد. محصولات این شرکت در زمینه ایجاد روشنایی برای تمامی مکانهای محیطی بزرگ و همچنین ایجاد میدان دید به صورت دوربرد کاربرد دارند. هدف از تولید آن ارائه یک محصول با کیفیت و با تکنولوژی بالا به جهت کاهش چشمگیر مصرف انرژی در مقایسه با سایر محصولات موجود میباشد. هدف پروپزال با توجه به مزیت های رقابتی، حضور در مارکت دوحه میباشد و این شرکت به دنبال این است که با کمک و ساپورت کفیل، محصول خود را در کشور قطر تولید نماید.

شرکت پرتو مبدا پرگاس (P.M.P ) در تاریخ  26/09/93 تاسیس گردیده است. این شرکت بر پایه و محوریت تحقیق و توسعه پایه گذاری گردیده است که هدف آن بررسی مشکلات، ارتقا و بهبود سطح کیفی زندگی افراد و سازمانها در اقصی نقاط جهان میباشد. این شرکت با بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا و همکاری با آزمایشگاه های پیشرفته توانسته است محصولی قابل اطمینان و دوست دار محیط زیست را تولید کند که از لحاظ رقابتی میتوان آن را با محصولات تولید شده شرکت های آمریکایی مقایسه نمود. این محصول با ثبت پتنت و اختراع داخلی موفق گردیده ضعف لامپ های ال ای دی، درایو سوئیچینگ را مرتفع نماید و برد نور حاصل از روشنایی را از مسافت دورتر به اشیا و محیط بتاباند.

این شرکت یک مجموعه R&D فعال دارد که کلیه محصولات آن بر پایه های علمی و تخصصی طراحی و ساخته میشود. همچنین لازم بذکر است که مراحل تولید نمونه و تولید انبوه برای مصارف داخلی در کشور به پایان رسیده است که این امر باعث میشود بلافاصله پس از اعلام آمادگی سرمایه گذار برای همکاری، مراحل پیاده سازی خط تولید اجرا گردد و در اسرع وقت محصول تولید و به مصرف کننده ارائه گردد.

هدف این شرکت از تولید این محصول:

از بین بردن شبکه ها و خطوط برق ،

نصب تابلوهای انتقال برق ،

علائم هشدار دهنده،

پروژکتور با کیفیت،

و همچنین برای کاهش گرمای ناشی از استفاده از روشنایی، منابع و نیروگاه هایی که انرژی این تجهیزات را تأمین می کنند و باعث مشکلاتی مانند گرمای زمین و آلودگی هوا می شود.

در آوریل 2017، این محصول در نصب یک خط روشناییLED  30 کیلومتری مورد استفاده قرار گرفت که در طرح قبلی با 1500 وات و مصرف برق 225 کیلووات در ساعت بود که با 80 وات مصرف برق 1.6 کیلووات در ساعت تعویض شد و به عنوان اولین و یکی از برجسته ترین پروژه ها را برای کاهش مصرف انرژی در روشنایی ثبت گردید.

   این محصول با استفاده از فناوری نانو، گرمای منبع نور را کاهش داد و روشنایی را به بازدهی بالاتر از 94٪ افزایش داده است.

0 +

تعداد پروژه ها

0 %

رضایت کارفرما

0 +

قراردادها

0 +

پروژهای درحال اجرا

Group 1011@2x

همکاران ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است